Résztvevők

Borsodi Műhely Kft.

Cégképviselő:
Horváth Szabolcs - műszaki vezető

Borsodi 1-es csapat:

Csányi Tamás - Szegedi Tudományegyetem
Gáspár Marcell - Miskolci Egyetem
Kosaras Zsolt - Dunaújvárosi Főiskola
Molnár István - Széchenyi István Egyetem
Poczok Barnabás - Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Rácz Gábor Debreceni Egyetem

Borsodi 2-es csapat:

Babos István - Pannon Egyetem
Lukács Miklós - Miskolci Egyetem
Molnár Miklós - Miskolci Egyetem
Soltész László - Kecskemét Főiskola
Wágner Réka - Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem



HNS Műszaki fejlesztő Kft.

Cégképviselő:
Józsi Ottó – ügyvezető igazgató

HNS 1-es csapat:

Czirli Dávid - Debreceni Egyetem
Fodor József - Szeged Tudományegyetem
Hegedűs János - Kecskeméti Főiskola
Iván József - Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Major Bálint - Pécsi Tudományegyetem
Tóth Szabolcs - Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem

HNS 2-es csapat:

Homlok Péter - Széchenyi István Egyetem
Iván Péter Zoltán - Miskolci Egyem
Koncsik Tamás - Miskolci Egyem
Kordás István - Szegedi Tudományegyetem
Szűcs Balázs - Kecskeméti Főiskola



igm Robotrendszerek Kft.

Cégképviselők:
Horniák István - főkonstruktőr
Kocsi Csaba - konstruktőr

igm 1-es csapat:

Bagotai Norbert Dunaújvárosi Főiskola
Boór Ádám - Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Fekete Gábor - Debreceni Egyetem
Koroknai Péter - Pannon Egyetem
Takács Ákos - Miskolci Egyetem
Terenyei Imre - Kecskeméti Főiskola

igm 2-es csapat:

Kovács Zoltán - Debreceni Egyem
Lengyel Gábor - Dunaújvárosi Főiskola
Tamás Péter - Pécsi Tudomány Egyetem
Tamás Zalán - Kecskeméti Főiskola
Varga Gábor - Széchenyi István Egyetem
Zámbor István - Pécsi Tudományegyetem



Jankivits Hidraulika Kft.


Cégképviselő:
Babits Lajos – technikai és fejlesztési vezető

Jankovits 1-es csapat:

Bádogos Péter - Debreceni Egyetem
Dajka Bálint - Budapest Műszaki Főiskola
Földeák Renáta - Miskolci Egyetem
Iván Gábor - Pannon Egyetem
Üveges Viktor - Kecskeméti Főiskola
Varga Vilma - Pannon Egyetem

Jankovits 2-es csapat:


Ács Dinát - Budapest Műszaki Főiskola
Czeglédi Dávid - Széchenyi István Egyetem
Horváth Bence - Szent István Egyetem
Paziczki Ferenc - Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Ridó Sándor - Kecskeméti Főiskola
Szalai Ádám - Miskolci Egyetem



Járműipari Regionális Egyetemi Tudásközpont


Képviselők:
Nagy Viktor – menedzser
Szilasi Péter Tamás – menedzserigazgató
Dr. Solecki Levente – főiskolai docens

JRET 1-es csapat:

Horváth Varga Imre - Széchenyi István Egyetem
Kecskeméti Dániel - Pécsi Tudományegyetem
Pap Róbert - Szegedi Tudományegyetem
Pócs Ervin András - Széchenyi István Egyetem
Völgyi Levente - Budapesti Műszaki Főiskola

JRET 2-es csapat:

Borbély Zoltán - Pécsi Tudományegyetem
Gyömbér István - Széchenyi István Egyetem
Kékes Szabó Péter - Széchenyi István Egyetem
Kovács Gábor - Miskolci Egyetem
Poklos József - Pannon Egyetem



LuK Savaria Kft.

Cégképviselő:
Magdics Gábor – termékfejlesztési vezető

LuK 1-es csapat:

Haragovich Richárd - Széchenyi István Egyetem
Háj András - Szegedi Tudományegyetem
Lukovics Viktor - Miskolci Egyetem
Matusik Andrea - Debreceni Egyetem
Nagy Lajos - Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Rideg László - Dunaújvárosi Főiskola

LuK 2-es csapat:

Gazsó Szabolcs - Pécsi Tudományegyetem
Herczeg Ákos - Budapesti Műszaki Főiskola
Horváth Gábor - Pannon Egyetem
Lupcsa Zsuzsanna - Debreceni Egyetem
Szemecskó Péter - Dunaújvárosi Főiskola



Visiocorp Hungary Bt.

Cégképviselők:
Árvay Péter - minőségbiztosítás, vevői képviselet
Pándorfalvi Gábor - mérnök
Vincz István - HR-vezető

Visiocorp 1-es csapat:

Kovács Tibor - Debreceni Egyetem
Pesti Palócz Ádám - Szegedi Tudományegyetem
Somogyi Károly - Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Szenohradszky Péter - Budapesti Műszaki Főiskola
Varga Miklós - Dunaújvárosi Főiskola
Vári Orsolya - Miskolci Egyetem

Visiocorp 2-es csapat:

Bátfai Máté - Kecskeméti Főiskola
Györe Zoltán - Pécsi Tudományegyetem
Hasznos Beáta - Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Rozner Gábor - Pannon Egyetem
Vida László - Pécsi Tudományegyetem