Résztvevők

 

Audi Hungaria Motor Kft.

Cégképviselő:
Csuti László - gyártástervezés

Audi 1-es csapat:

Nádi Boldizsár – Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Porkoláb László – Széchenyi István Egyetem
Sass Miklós – Dunaújvárosi Főiskola
Rónai András Árpád – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Terenyei Imre – Kecskeméti Főiskola

Audi 2-es csapat:

Ficsor Emese – Miskolci Egyetem
Gyulasi Péter – Pécsi Tudományegyetem
Khaddam Souleiman – Szegedi Tudományegyetem
Matolcsi Kornél – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Paksi Gábor – Miskolci Egyetem
Paziczki Ferenc – Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem

Borsodi Műhely Kft.

Cégképviselő:
Horváth Szabolcs – főtechnológus, stratégiai menedzser

Borsodi 1-es csapat:

Bodnár Zsolt – Miskolci Egyetem
Szabó Dávid György – Budapesti Műszaki Főiskola
Szentpéteri Zoltán – Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Talpai Mária Rozália – Szegedi Tudományegyetem
Vas Gábor – Szent István Egyetem

Borsodi 2-es csapat:

Bodnár Krisztina – Miskolci Egyetem
Nagy Tamás – Nyíregyházi Főiskola
Richter Balázs – Szent István Egyetem
Süly Péter – Széchenyi István Egyetem
Tatár Gergő – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

 

HNS Műszaki Fejlesztő Kft.

Cégképviselő:
Józsi Ottó – ügyvezető igazgató

HNS 1-es csapat:

Jenei Tibor – Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Kovács Tibor – Debrecen Főiskola
Molnár István – Széchenyi István Egyetem
Nagy Sándor – Nyíregyházi Főiskola
Szabó Tamás – Debreceni Főiskola

HNS 2-es csapat:

Köves Zoltán – Pécsi Tudományegyetem
Sebestyén Márton – Dunaújvárosi Főiskola
Szilágyi Péter – Debreceni Főiskola
Tóth Gábor – Kecskeméti Főiskola
Zsömböly Sándor – Szent István Egyetem


igm Robotrendszerek Kft.

Cégképviselő:
Kocsi Csaba – konstruktőr

igm 1-es csapat:

Bécsi Gábor – Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi
Egyetem
Iványi Gergő – Szegedi Tudományegyetem
Iván Péter – Miskolci Egyetem
Király Tamás – Széchenyi István Egyetem
Oláh Márk – Szent István Egyetem
Papp Lajos – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

igm 2-es csapat:

Gáspár Marcell – Miskolci Egyetem
Molnár Miklós – Miskolci Egyetem
Őszi Arnold – Budapesti Műszaki Főiskola
Szmolenicki András – Dunaújvárosi Főiskola
Tamás Péter – Pécsi Tudományegyetem


Jankovits Hidraulika Kft.

Cégképviselő:
Babics Lajos- műszaki és fejlesztési vezető

Jankovits 1-es csapat:

Csáfor Béla – Pécsi Tudományegyetem
Czirle Dávid – Debreceni Főiskola
Endrődi Gábor – Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Kurali Bálint – Széchenyi István Egyetem
Magyary Ákos – Budapesti Műszaki Főiskola
Rozner Gábor – Kecskeméti Főiskola

Jankovits 2-es csapat:

Danók Dániel – Budapesti Műszaki Főiskola
Hajtó András – Szent István Egyetem
Kékes Szabó Péter – Széchenyi István Egyetem
Szebellédi Norbert – Szegedi Tudományegyetem
Talabos Béla – Nyíregyházi Főiskola


LUK Savaria Kft.

Cégképviselő:
Sarkadi László – fejlesztési csoportvezető

LUK 1-es csapat:

Dobos Norbert – Széchenyi István Egyetem
Mikolás Péter – Pécsi Tudományegyetem
Somogyi Károly – Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Soltész László – Kecskeméti Főiskola
Váki Szilárd – Szent István Egyetem

LUK 2-es csapat:

Beck Barna – Budapesti Műszaki Főiskola
Homlok Péter – Széchenyi István Egyetem
Malmos Péter – Nyíregyházi Főiskola
Mokánszki Ferenc – Szent István Egyetem
Schneider József – Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem


Visiocorp Hungary Bt.

Cégképviselők:
Kovács Zoltán – tervezőmérnök
Vincze István – HR vezető

Visiocorp 1-es csapat:

Bognár Gergő – Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Lukács Miklós – Miskolci Egyetem
Milics Tamás – Pécsi Tudományegyetem
Szilágyi János – Debreceni Főiskola
Varga Péter – Széchenyi István Egyetem

Visiocorp 2-es csapat:

Bártfai Máté – Kecskeméti Főiskola
Démuth Zalán Csaba – Pécsi Tudományegyetem
Horváth Bence – Szent István Egyetem
Kis János Péter – Szegedi Tudományegyetem
Tóth Antal – Dunaújvárosi Főiskola
Tóth Lajos – Debreceni Főiskola